top of page

TSMD AKADEMİ: Nedir?

Conference Seating
2753haber-gorselijpgcfcd.png

Değerli Katılımcılar, 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği (TürkSMD) 1987 yılında kurulmuş olan ve mimarlık sektörünün gelişimi için çalışan bir sivil toplum kuruluşudur. 2012 yılında TürkSMD Mimarlık Merkezi’nin açılmasıyla ivmesini arttırarak sergi, panel, konferans, vb. çeşitli etkinliklerle mimarlık, kültür ve sanat ortamına katkı sağlamaya devam etmiştir. 2017 yılında ise eğitim amaçlı etkinlikler TSMD Akademi adı altında toplanarak bir eğitim programı yürütülmüş ve proje yönetimi, pazarlama, finans, kişisel gelişim gibi konu başlıklarında çeşitli eğitimler yapılmıştır.

Küresel koronavirüs salgını nedeni ile ara verilen TSMD Akademi Eğitimleri 2023 yılında yeni bir program ile yeniden başlayacaktır. 

Programda hem teknik / mesleki hem de kişisel becerileri geliştirmeye yönelik eğitimler olacaktır. Mimarlık ve yapı sektöründeki meslek profesyonelleri ve öğrencilerin yanı sıra, sektör dışından tüm ilgililerin katılabileceği bu eğitimler ile farklı konuları en uygun şartlarda sunarak, katılımcıların hayat boyu yarar sağlayacakları bir kazanım elde etmeleri hedeflenmektedir.

Detaylarını içerikte bulabileceğiniz eğitim programının meslek ortamına katkılar sağlamasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Ali Osman Öztürk

 

TSMD Yönetim Kurulu Başkanı

bottom of page